קונה זהב

קונה זהב רוני מונרו

קונה זהב ישן חדש כמו שרשראות, עגילים, צמידים, מטבעות זהב, מטילי זהב וכל פריט עשוי זהב. כמו-כן, קונים אבנים יקרות כמו יהלומים, אמרלד, איזמרגד ושאר האבנים.

קניית אבנים יקרות ע"י גמולוג מומחה

רוני מורו קונה הירושות עוסק בתחום קניית ירושות כ-25 שנה דור שלישי בענף את רזי העסק רוני למד מאביו ומסבו שעלו מפרס משנת 1946 ארצה עוד בפרס עסקה המשפחה בעתיקות .

קונה זהב רוני מונרו עם ניסיון של למעלה מ- 25 שננה בתחום קונה זהב מכל הסוגים במחיר הטוב ביותר. שטיחים פרסיים ציורים אותנטיים כלי כסף בעבודת יד ריקוע נחושת ועבודות גילוף רהיטים עתיקים ועוד.

רוני נולד בישראל בשנת 1971 בתל אביב ותמיד הייתה לו זיקה ורעב יותר ללמוד בנושא ולפתח ולהתפתח עם הזמן בכל מה שקשור לפריטים עתיקים וישנים אהבתו של של רוני למקצוע ללא גבולות. עד עצם היום הזה צבר רוני למעלה מ- 25 שנה ניסיון מקצועי בתחום קניית ירושות, הערכות שווי לפריטים יקרי ערך וכמובן קונה זהב מומחה בתחום. בנוסף, רוני מונרו נחשב מומחה בתחום קונה כלי כסף מומחה בתחום.

כמו כן רוני רוכש עתיקות גם מחוץ לגבולות ישראל בחנויות ובבתי מכירות פומביות. ב- 15 שנים האחרונות רוני למד בפרוטרוט על פריטים מיהדות אירופה כמו כלי כסף אירופאים מכל הסוגים ציורים של ציירים ישראלים בעלי שם .

קונה זהב מכל הסוגים, עתיקות וכלי כסף

רהיטים עתיקים פסלי ברונזה פיגורות פורצלנים שעונים עתיקים ושעוני יד מזהב ומפלדה . אומגה רולקס שפהאוזן ייגר לה קולטר ועוד. רוני קונה גם תכשיטי זהב ישנים וחדשים אם ברשותכם יש את הפריטים האלה ואין לכם שימוש בהם או קיבלתם בירושה וסתם זה יושב במחסן או במגירה ומעלה אבק זה הזמן להתקשר לרוני כי כל פריט ללא שום שימוש יכול להפוך למזומן בזמן מאוד קצר .

אם גם אתם מחפשים חברת מקצוע טובה בתחום, גשו וקבלו הצעה מחברת "רוני מונרו – קונה הירושות". קונה כל סוגי הזהב, ישנים וחדשים, שרשראות זהב, טבעות זהב, עגילי זהב, שעוני זהב ומטבעות זהב.