פינוי דירות

חברת "רוני מונרו קונה ירושות" מציעה שירותי פינוי דירה תוך שירות מקצועי ואמין ושימת דגש על מחיר אטרקטיבי!

רוני מונרו הינו מפנה דירות בעל וותק בתחום בכל סוגי העבודות של ענף זה. לחברה צוות מובילים של פינוי דירות בעלי ניסיון רב והחברה מפעילה ביטוח הקפי.

פינוי דירות – מה כדאי לדעת?

מה כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים חברה שתעשה עבורנו פינוי דירה?
ישנן לא מעט סיטואציות בחיים שבהן אנחנו נדרשים להעביר את כל החפצים מדירה אחת לאחרת. לעיתים מדובר בסיבות משמחות כמו מעבר לדירה חדשה או שיפוצים ולעיתים בסיבות פחות נעימות כגון פטירת אדם הקרוב לנו. כאשר אנחנו חושבים על המצב שבו אנו נדרשים לפנות את חפצינו מדירה מסויימת, רובנו חושבים על שירותי חברות ההובלה שעוזרים לנו במהלך הזה, אך למעשה יש אופציה נוספת והיא פינוי דירה ע"י חברות פינוי מקצועיות.

כיום קיימות בשוק חברות רבות המציעות עזרה ושירות בתהליך של פינוי דירה, וכידוע מבחר רב עשוי להיות מבלבל. בניסיון לעזור להקל את תהליך הבחירה ריכזנו עבורכם חמישה טיפים שלדעתנו עשויים לעזור לכם בנושא זה:

פינוי דירות

פינוי דירות מירושה עם רוני מונרו קונה הירושות

1. מחיר: במידה והתקציב שלכם דל יחסית עבור הפינוי, כדאי לכם לשקול לבחור בחברת פינוי דירה אשר מציעות את שירותיהן בחינם. למעשה, חברות אלה מציעות לפנות את הדירה שלכם בתמורה לחפצים שאינכם צריכים יותר במילא. זוהי אפשרות מוצלחת במיוחד למי שעובר לדירה חדשה ומעוניין לרכוש ריהוט חדש לגמרי עבורה, כך ניתן לחסוך גם את עלויות שירותי הפינוי וגם לחסוך את הזמן במציאת קונה לאותו ריהוט שאינכם צריכים.

שימו לב שגם אם בחרתם להעסיק חברה אשר אינה מציעה את שירותיה בחינם, ייתכן שתסכים לתת לכם הנחה במחיר השירות, אם תציעו לה פריטים במצב טוב שאינכם מעוניינים בהם.

2. מיקום: העדיפו לבחור חברת פינוי אשר ממוקמת קרוב יחסית לאזור הדירה שאותה אתם מפנים, ובכך לחסוך לא רק במחיר אלא גם בזמן העבודה עצמה.

3. שירותים נלווים לשירות: רוני מונרו קונה ירושות מבצע פינוי דירה כמו חברות רבות. חברות אלו יציעו גם שירותים נוספים על שירותי הפינוי וההעברה עצמם, כגון ניקיון הדירה לאחר הפינוי, שירותי אריזה וכדומה. בטרם סגירת חוזה עם אחת מחברות הפינוי, מומלץ לחשוב מהם הצרכים שלכם ולסגור עם חברה שיכולה לתת לכם את המענה הטוב ביותר לכלל הצרכים הללו.

4. ניסיון: חברת פינוי בעלת ניסיון תשלח לרוב, לפני תחילת העבודה, נציג אשר יעריך את כמות החפצים שבדירה ואת הזמן הנדרש כדי לפנות אותה. בנוסף, על מנת לבחון את הניסיון של החברה, מומלץ לשאול אותם בנוגע לקשיים שעלולים לעלות במהלך הפינוי, למשל העובדה שאין מעלית בבניין.

5. המלצות: בדיוק כמו שלא תקנו מכשיר חשמלי, למשל, בטרם תתייעצו עם משפחה וחברים בנוגע להמלצות שלהם, כך גם מומלץ להתעניין לשמוע את דעותיהם על חברות פינוי דירה שהם נעזרו בהם בעבר.