מכירת זהב

מכירת זהב – רוני מונרו קונה ומוכר זהב

עבור לא מעט אנשים מכירת תכשיטים זה דבר שכלל לא בא בחשבון, לתכשיטים יש ערך רגשי עבורם, הם עברו בירושה במשפחה, ניתנו להם על ידי הוריהם באירועים מיוחדים, על ידי בני זוגם. אפילו אם מדובר במכירת תכשיטים שאינם בשימוש.

אך עבור אנשים אחרים, מכירת תכשיטים ובפרט תכשיטי זהב דווקא יכולה להיות ברכה, מי שלא שם את התכשיטים והם נשארים במגירות או בקופסאות בלי שימוש, יודע שמכירת זהב נחשבת לאחד התחומים החמים בעולם התכשיטנות וישנם לא מעט סוחרים שישמחו לעשות איתם עסקים, אתם בטח שואלים למה.

מצד אחד זה שנים שמחירי הזהב נמצאים בשפל, היום ניתן לקנות זהב בפחות מ-200 שקל לגרם. ולכן יש מי שיטען ובמידה מסוימת של צדק, אם כך מה אני ארוויח ממכירת זהב דרך התכשיטים שלי, מה עוד שלתכשיטים יש ערך רגשי שגבוה מהסכום הזה. כמובן שאם עושים את החישוב הרגשי לעולם לא נוכל למצוא את המחיר המדויק של התכשיטים.

אך מצד שני, אם נניח רגע לעובדה שזה עדיין יותר רווחי למכור תכשיט זהב במקום שישב סתם בקופסת תכשיטים או במגירה, יש את עניין הזמן. אם נבחן כמה עלה התכשיט ביום שקניתם או קיבלתם אותו לעומת כמה תרוויחו עליו במסגרת מכירת זהב כיום, אז תגלו שהרווח יכול להיות פי 2 לפעמים. כלומר בכל מקרה תרוויחו, גם אם נראה לכם שזה רווח נמוך.

איך נעשית מכירת זהב?
מכירת זהב נעשית במספר אופנים, הדרך הפופולארית ביותר היא דרך חנויות תכשיטים שמבצעות טרייד אין אל מול תכשיטים חדשים. העניין הוא שאם אתם לא שמים על עצמכם תכשיטים אז אין טעם שתעשו טרייד אין. במקרה כזה עדיף לכם לפנות לסוחרי זהב שירכשו מכם את התכשיטים.

מכירת זהב – רוני מונרו קונה זהב

איך זה עובד? ישנם סוחרי זהב באינטרנט שמציעים רכישת זהב, מדובר בסוחרים שמוכנים לקבל הכל מהכל, החל מטבעות, מטבעות, צמידים, שרשראות, תליונים ועוד. בדרך כלל הסוחרים יהיו מוכנים גם לקנות יהלומים ותכשיטים שבורים במידה ויש לכם. המחיר שהם יציעו לכם יהיה בהתאם לתכשיט ובהתאם לביקוש בשוק. מן הסתם התכשיט ייבדק על ידם על מנת שיוכלו לוודא שהוא אכן זהב אמיתי ושהם יכולים לעשות בו שימוש. סוחר אמין ומקצועי יסכים לרכוש מכם את הזהב במזומן בו במקום ולא להשאיר אותכם תלויים באוויר.

לשאלה מדוע יש סוחרים קונים זהב משומש לכאורה, התשובה היא מאוד פשוטה. את אותו זהב הם מוכרים לתכשיטנים בשביל שישמש אותם לתכשיטים חדשים. כמו כל דבר אחר היום, גם זהב ניתן למחזר ולהשתמש בו בשימוש חוזר.

לסיכום, מכירת זהב יכולה להכניס לכם כסף רב, מומלץ לעשות את השיקול האם אתם מעוניינים לשמור תכשיטים ישנים בלי להשתמש בהם או להרוויח מהם כסף רב.

קונה זהב בתל אביב | קונה זהב במרכז | קונה זהב בירושלים | קניית זהב מירושה | מכירת זהב לסוחר | קונה זהב בחיפה בכרמל | זהב למכירה בחיפה